47 731 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Производитель | Voltsmile |
| Вес | 42 кг |
| Гарантія | 10 років |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Цвет | Черный |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Количество циклов | 6000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | В стійку |
| Напряжение | 51.2 В В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 442 / 470 / 133 мм |
| Серия | V |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |