



858 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 165 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м – ІЧ, 10 м – LED |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP55 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 68.5° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 78 / 78 / 112 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |