740 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 1 х RJ45 (10/100/1000М) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Количество портов | 2 |
| Мощность | 30 Вт |
| Розміри | 110 / 50 / 30 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Тип устройства | PoE-інжектор |