
675 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 60 кг |
| Общие | |
| Вес | 0.55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 80 / 35 / 25 мм |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |