2 099 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 1, LAN/WAN 10/100/1000Mbps x 3, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для бізнесу, Для готелей, Для дому, Для кафе і ресторанів, Для квартири, Для офісу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 1 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість WAN/LAN-портів | 3 |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Особенности | VPN, З віддаленим керуванням, Пріоритизація трафіка (QoS), DNS, FTP-сервер |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Скорость LAN-портов | 10/100/1000 Мбіт/с |