


2 367 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вхід | 1 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 60 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 119 / 85 / 28 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at/bt |
| Тип устройства | PoE-розширювач |