2 700 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x Ethernet 1000 Мб + 1x оптичний інтерфейс SC WDM |
| Производитель | E-LINK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 20 км |
| Длина волны | 1310 / 1550 нм |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 2 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 58 / 44 / 18 мм |
| Стандарт мережі | 10/100/1000M Base-T |
| Тип устройства | Медіаконвертер |