


1 098 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 210 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 мА·год |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB (1 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | Type-C PD 45 Вт (двонаправлений – заряджання і розряджання) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Розміри | 110 / 50 / 24 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |