



1 437 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Питание | DC 9-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 73 / 73 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |