


548 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 мАг |
| Вес | 305 г |
| Выходная мощность | 10 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB (2 шт.) 5 В/3.5 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Особенности | Вбудована сонячна панель, Ліхтарик |
| Розміри | 123 / 77 / 26 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |