


991 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 20000 мАг |
| Вес | 430 г |
| Выходная мощность | 22.5 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB (1) 5 В/3 А, 12 В/1.8 В; USB (2-4) 5 В/3 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2.1 А, Type-C PD 22.5 Вт двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Особенности | Вбудовані кабелі, Ліхтарик, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | 144 / 68 / 32 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |