
2 553 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 695 г |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Рабочая температура | -30 ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Розміри | Ø109 / 130 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |