


970 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 250 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Вихідний інтерфейс | Micro USB, USB Type A |
| Вихідні роз'єми | micro-USB (1 шт.) 5 В/1.2 А; USB (1 шт.) 5 В/1.2 А |
| Вхідний струм | 5 В/1.2 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Країна виробник товару | Китай |
| Розміри | 157 / 85 / 5 мм |
| Сонячна панель | 10 В 220-230 мА |
| Тип устройства | Сонячна панель |