

756 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Країна виробник товару | Китай |
| Маса дверного полотна | 25-45 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Протипожежні двері | Да |
| Регулювання дохлопу | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 145 / 38 / 57 мм |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Легкі, Міжкімнатні, Пластикові |
| Тип устройства | Дверний доводчик |