1 811 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 1 х RJ45 (10/100/1000М) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Количество портов | 2 |
| Мощность | 90 Вт |
| Розміри | 145 / 63 / 39 мм |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at/bt |
| Стандарт мережі | 10/100/1000M Base-T |
| Тип устройства | PoE-інжектор |