3 878 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Poe порт вихід | 4 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Производитель | E-LINK |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | 12-48 В |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Цвет | Черный |
| Кількість SFP-портів | 1 SFP |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 60 Вт (з 12В живленням), 90 Вт (з 24В живленням), 120 Вт (з 48В живленням) |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 95 / 68 / 30 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | Ethernet |
| Тип устройства | PoE-комутатор |