


1 449 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Біло-червоний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 115 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | Акумуляторна батарея 12 В, 1.2 Aг |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 250 / 155 / 67 мм |
| Ток потребления | 500 мА |
| Тип устройства | Сирена |