

698 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 380 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 110 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 122 / 85 / 52 мм |
| Ток потребления | 200 мА |
| Тип устройства | Сирена |