
387 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний, на металеві двері та ворота |
| Розміри | 106 / 48 мм |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |