
3 726 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Розміри | 132 / 150 / 52 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Тип устройства | Клавіатура |