



7 872 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 20-18000 Гц |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність споживання | 300 Вт |
| Рабочая температура | 5°С ~ +40°С |
| Розміри | 484 / 365 / 44 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Тип устройства | Джерело звуку |