

4 050 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 3.3 кг |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 20-40 Вт |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 150-18000 Гц |
| Питание | AC 24 В ± 10% |
| Живлення пристрою | AC 24 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Навісний |
| Розміри | 475 / 100 / 85 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип гучномовця | Пасивний |
| Тип устройства | Гучномовець |