


3 911 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 20000 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Пам'ять карт / подій | 20000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 125 / 79 / 15.5 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |