

1 800 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Белый |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 70 / 70 / 26 мм |
| Световая индикация | Да |
| Ток потребления | 500 мА |
| Тип устройства | Шлюз |