

1 247 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wi-Fi, Wiegand |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 114 / 74 / 16 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |