2 883 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 карток + 300 відбитків пальців |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять відбитків пальця | 300 |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 115 / 57 / 22 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |