


511 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 3 см |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | Ø25 / 20 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |