


1 032 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 300 кг |
| Общие | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Применение | Для вулиці, Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів, Для хвірток |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 250 / 55 / 27 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 550 мА |
| Таймер задержки | Да |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |