


2 700 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Сила удержания | 500 кг |
| Общие | |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Применение | Для вхідних дверей, Для домофонів, Для квартири, Для офісу, Для під'їздів |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 265 / 70 / 40 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 750 мА |
| Таймер задержки | Да |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові, Скляні |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |