

383 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Срібний з чорним |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 35 / 10 / 14 мм |
| Тип устройства | Радіобрелок |