2 084 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Обсяг пам'яті | до 4 ТБ |
| Робоча вологість | ≤ 95% |
| Рабочая температура | -10 ~ + 55 ° C |
| Роздільна здатність запису | 1 Мп |
| Розміри | 430 / 300 / 55 мм |
| Тип видеорегистратора | Аналоговий |
| Тип відеосигналу | Аналоговий |
| Тип устройства | SDI-відеореєстратор |