

4 208 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 690 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення аномального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Захист периметра, Підрахунок цілей |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Розміри | Ø 130 / 111 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.3-12 мм |