2 174 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Розміри | 70 / 145 / 55 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип устройства | IP-відеокамера |