



9 785 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Біометрія | Обличчя |
| Вес | 300 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 0.3-1 м – обличчя; 3 см – карти |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Метал+акрілова накладка |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Особенности | NDAA |
| Пам'ять облич | 3000 |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 118 / 114 / 25.1 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |