


23 748 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення облич, Розпізнавання облич, Температурний скринінг |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb), RS485 x 1, USB x 1, Wiegand 26/34 bits |
| Вес | 1.2 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Динамік | Да |
| Дисплей | LCD |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Робоча вологість | 0% -95% |
| Рабочая температура | +16 °C ~ +35 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Розміри | 301.8 / 138.6 / 34.2 мм |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |
| Тип подсветки | LED |
| Тревожные входы/выходы | 2 / 2 |
| Фокусное расстояние | 3.97 мм |