

7 676 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Відображення температури та вихід тривоги, Захоплення особи в реальному часі, Статистика |
| USB-вихід | USB 2.0 x 1, USB-A 3.0 x 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 48В / 2.5 A |
| Живлення пристрою | DC 48 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 300 / 248 / 52 мм |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |