1 303 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Тревожные входы/выходы | 4/1 |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовиходи | 4 |
| Аудіовходи | 1 |
| Видеовыход | CVBS, HDMI, VGA |
| Відеовхід | SDI |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В / 2 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів SDI | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливі роздільні здатності запису | 720 Р |
| Обсяг пам'яті | до 4 ТБ |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10°C ~ +55°C |
| Роздільна здатність запису | 720P |
| Розміри | 430 / 300 / 68 мм |
| Совместимость | Cумісний з камерами SDI |
| Тип видеорегистратора | Аналоговий |
| Тип відеосигналу | Аналоговий |
| Тип устройства | SDI-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | SDI |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |