


1 523 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | 220 / 75 / 65 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |