

1 378 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12 В / 350 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Графитовый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" HD |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Ø 89 / 64 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |