

18 188 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Питание | DC 12 В / AC 24 В |
| Живлення пристрою | AC 24 В, DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 ° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Оптичний зум | 20x |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | AHD PTZ відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4.7-94 мм |