1 103 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 40 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 245 / 125 / 65 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |