
1 503 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 30 А |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Кількість каналів навантаження | 18 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 315 / 220 / 59 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий бокс із замком |
| Тип защиты | Від короткого замикання |
| Тип устройства | Блок живлення |