87 ₴/м
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Призначено для механічного захисту всіх типів силових і телекомунікаційних ліній. В кожний рулон вставляється висувний дріт або стрічка, а також зчеплення. Якщо використовується ущільнювальне кільце, ступінь захисту - IP67. При механічному стискуванні шарів слід дотримуватися обережності, щоб не перевищувати допустимі норми навантаження.
| Вага | 0.38 kg/m |
| Колір | чорний |
| Матеріал | HDPE |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Стійка до ультрафіолетового випромінювання | так |
| Термостійкість, Температура експлуатації Складування: -45 - +60 ° C; збірка: -5 - +60 ° C |
|
| Механічна стійкість | 450 N/20 cm |
| Зовнішній діаметр | 90 mm |
| Внутрішній діаметр | 75 mm |
| Допуски | Довжина ± 0,5 м |
| Мінімальний радіус вигину | 400 mm |
| Рекомендація виробника Виробник рекомендує установку пластикових труб при температурі вище 0 ° С |
|
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 |
| Ступінь захисту IP-40, якщо IP-67 використовується кільце ущільнювача |
|
|
|||||||||||||||||||||||
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | КОПОС |
| Страна производитель | Чехия |
| Гарантийный срок | 50 мес |
| Цвет | Черный |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Габаритные размеры | |
| Внутренний диаметр | 75 мм |